Jesteś tutaj: Oferta Prywatni inwestorzy

Prywatni inwestorzy

Garażowe bramy segmentowe

NOWOŚĆ: certyfikowane wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej RC 2 (standardowo w bramach LPU 67 Thermo)

Bramy garażowe segmentowe - Wymarzona brama najwyższej jakości

Firma Hörmann oferuje garażowe bramy segmentowe które wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ponieważ otwierają się pionowo do góry, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe montowane przez firmę PIENIAK można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. W zależności od typu nadproża dobiera się odpowiedni typ prowadzenia. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się zarówno do nowych jak i do remontowanych garaży.

Bramy garażowe segmentowe RenoMatic

Garażowa brama segmentowa RenoMatic jest bramą ocieplaną. Dzięki segmentom o grubości 42 mm pracuje cicho i stabilnie. Segmenty bramy są od zewnętrznej strony zagruntowane farbą poliestrową. Natomiast wewnętrzna strona segmentów jest ocynkowana w kolorze srebrnym i powlekana lakierem ochronnym . Płytę bramy zabezpiecza przed opadnięciem mechanizm sprężyn naciągowych z opatentowanym systemem sprężyny w sprężynie bądź system sprężyn skrętnych z zabezpieczeniem przed pęknięciem. Dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym bramy te idealnie nadają się do zastosowania w garażach przylegających do domu lub posiadających bezpośrednie połączenie z mieszkalną. Firma PIENIAK gwarantuje profesjonalny montaż oraz obsługę serwisową.

Garażowa brama segmentowa RenoMatic

Elegancka gładka powierzchnia Planar w 6 wyjątkowych matowych kolorach Matt deluxe

Boczne bramy segmentowe

Nowoczesny wygląd bram dzięki powierzchniom Duragrain i Planar

Boczna brama segmentowa HST - Brama do specjalnych sytuacji montażowych

Boczna brama segmentowa HST może być instalowana w trudnych sytuacjach montażowych np. w garażach ze skośnym dachem. Otwiera się na bok, dzięki temu strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu. Umożliwia szybki i wygodny dostęp do garażu dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcja drzwi przejściowych). Bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest jej częściowe otwarcie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Firma PIENIAK gwarantuje profesjonalny montaż oraz obsługę serwisową.

Bramy garażowe RollMatic – brama podsufitowa z czwartą generacją napędów.

Garażowa brama rolowana RollMatic dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Nie wykorzystują obszaru sufitu więc pozostaje on wolny i może być dodatkowo zagospodarowany. W sytuacji niemożliwości zainstalowania bramy wewnątrz garażu (mało miejsca u nadproża i/lub niewielką ilością miejsca po bokach) bramę RollMatic można dostarczyć jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic wykonane są z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję. Wewnątrz profili umieszczona jest twarda pianka poliuretanowa. Bramy RollMatic montowane przez firmę PIENIAK standardowo wyposażone są w nowoczesny napęd, umieszczony z boku wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego startu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie bramy umieszczone jest w oddzielnej obudowie. Standardowo wyposażone jest w przycisk sterujący i oświetlenie.

Bramy garażowe RollMatic

Garażowana brama rolowana RollMatic, garażowa brama podsufitowa RollMatic OD z czwartą generacją napędów do bram garażowych

Kraty rolowane RollMaric

Kompaktowa konstrukcja - optymalne zamknięcie sklepów nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca

Kraty rolowane RollMatic – kompaktowa konstrukcja

Kompaktowa konstrukcja nowej kraty rolowanej RollMatic, której montaż wymaga maks. 335 mm wolnego miejsca w nadprożu lub głębokości montażowej, nadaje się szczególnie do zamykania małych sklepów. Do wyboru są 2 warianty kurtyny. Obie wersje są oferowane w wielu kolorach z palety RAL. Kurtyna HG-L jest ponadto dostępna z gładką powierzchnią. Dzięki temu kraty rolowane można idealnie dopasować pod względem kolorystycznym do otoczenia. Firma Pieniak jest solidnym partnerem w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej.

Bramy garażowe uchylne – bramy z czwartą generacją napędów.

Bramy uchylne Hörmann to ponad 80 lat doświadczeń największego producenta bram garażowych w Europie. Bramy uchylne to wysoka jakość, zaawansowana technika, trwałością działania oraz bezpieczeństwo obsługi. Bramy uchylne montowane przez firmę PIENIAK są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Inwestor decyduje o wyglądzie bramy: drewno, aluminium, elewacja budynku.

Bramy uchylne

NOWOŚĆ: czwarta generacja napędów do bram garażowych - jeszcze szybsze otwieranie bramy, większa wygoda i inteligentne funkcje

Napędy do bram garażowych i wjazdowych

NOWOŚĆ: czwarta generacja napędów do bram garażowych - szybsze otwieranie bramy, większa wygoda i inteligentne funkcje

Napędy do bram garażowych i wjazdowych - Komfort i bezpieczeństwo

Nie wysiadając z samochodu, za pomocą pilota można wygodnie i bezpiecznie otworzyć, wyposażoną w napęd, bramę garażową lub wjazdową. Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego ProMatic Akku. Napędy do garaży instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania. Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej. Do bram wjazdowych oferujemy napędy RotaMatic, VersaMatic lub LineaMatic. Brama zamyka się na życzenie automatycznie (wymagana fotokomórka) bądź otwiera tylko częściowo, aby umożliwić
przejście dla ludzi.

Automatyka – Hörmann homee

Elastyczny system Smart Home do prostej obsługi napędów bram garażowych i wjazdowych, zamków do drzwi zewnętrznych, napędów do drzwi oraz innych kompatybilnych urządzeń (np. kamer bezpieczeństwa, termostatów instalacji grzewczej lub rolet) przez aplikację. O każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie - całkiem prosto przy użyciu smartfonu, tabletu lub komputera osobistego. Firma PIENIAK dokona profesjonalnego montaż oraz szkolenia z obsługi

NOWOŚĆ: Hörmann homee

Elastyczny system Smart Home do prostej obsługi napędów bram garażowych i wjazdowych, zamków do drzwi zewnętrznych, napędów do drzwi oraz innych kompatybilnych urządzeń (np. kamer bezpieczeństwa, termostatów instalacji grzewczej lub rolet) przez aplikację

Drzwi pokojowe

Nawyższej jakości drzwi drewniane i drzwi szklane zapewniające więcej światła w domu

Drzwi pokojowe

Nowy sposób na stworzenie przytulnego wnętrza – wysokiej jakości drzwi pokojowe. Dom to nasza przystań, azyl i oaza spokoju. Jako przedsiębiorstwo rodzinne rozumiemy to doskonale. Dlatego oferujemy wysokiej jakości drzwi pokojowe, które stworzą przytulną atmosferę. Klasyczne i nowoczesne, pokryte białym lakierem lub wykończone drewnem bukowym, z elementami szklanymi lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – firma PIENIAK oferuje drzwi idealnie dopasowane do stylu każdego wnętrza.

Napęd PORTAMATIC do drzwi wewnętrznych

Otwieranie i zamykanie drzwi bez żadnego wysiłku Napęd PortaMatic firmy Hörmann do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie. Napęd PortaMatic posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a przede wszystkim zapewnia minimalne zużycie prądu. Poza tym napęd PortaMatic montowany przez firmę PIENIAK jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25%.

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

dla budownictwa mieszkaniowego wolnego od barier

Drzwi stalowe

Drzwi wielofunkcyjne dla budownictwa prywatnego i obiektowego

NOWOŚĆ: Drzwi przeciwpożarowe EI230 HPL30 Q-1 do montażu w ścianach gipsowo-kartonowych

Drzwi stalowe przeciwpożarowe

Drzwi wielofunkcyjne dla budownictwa prywatnego i obiektowego. Drzwi przeciwpożarowe EI230 HPL30 Q-1 do montażu w ścianach gipsowo-kartonowych. Odpowiednie drzwi do każdego pomieszczenia to gwarancja dobrego samopoczucia Hörmann oferuje odpowiednie drzwi do każdego pomieszczenia w nowych i remontowanych budynkach: domach jedno- i wielorodzinnych, szkołach, biurach i zakładach przemysłowych. Drzwi o zwiększonej odporności na włamanie do piwnic i garaży, drzwi przeciwpożarowe do kotłowni, drzwi wielofunkcyjne, a także drzwi wewnętrzne do pomieszczeń biurowych i szkolnych. W ofercie firmy PIENIAK z pewnością znajdą Państwo wymarzone drzwi stalowe.

Drzwi zewnętrzne Thermo65 / Thermo46

Drzwi zewnętrzne Thermo65 i Thermo46 firmy Hörmann sprawiają, że każdy czuje się komfortowo we wnętrzu swojego domu. Te wysokiej jakości elementy stolarki budowlanej charakteryzuje wysoki współczynnik izolacyjności cieplnej, niezawodne wyposażenie zabezpieczające oraz szeroki wybór wzorów. Informacje umieszczone na kolejnych stronach z pewnością przekonają Państwa co do tego, że drzwi Hörmann spełniają najwyższe oczekiwania. Montaż wykonany przez firmę PIENIAK to poczucie najwyższego bezpieczeństwa przy zakupie drzwi zewnętrznych marki Hörmann.

Drzwi zewnętrzne Thermo65 / Thermo46

NOWOŚĆ: kolory Hörmann Matt deluxe – ponadczasowy i elegancki wygląd drzwi

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Eleganckie i bezpieczne wejście do domu

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann pod wieloma względami przewyższają drzwi drewniane i z tworzywa sztucznego. Ich podstawowe zalety to:

  • bardzo dobra izolacyjność cieplna,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • doskonała izolacyjność akustyczna,
  • dobra stabilność,
  • brak wymogu powtórnego malowania.

Zewnętrzne drzwi wejściowe firmy Hörmann nawet po wielu latach wyglądają jak nowe. Poza tym ich wzornictwo i możliwości wyboru wyposażenia technicznego są naprawdę imponujące. Do wyboru jest pięć wersji wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych od największego producenta w Europie. Montaż wykonany przez firmę PIENIAK to poczucie najwyższego bezpieczeństwa przy zakupie drzwi zewnętrznych marki Hörmann.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl