Poszukujesz bram segmentowych marki Hormann?

Zadzwoń: +48 533 080 010

info@pieniak.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami Śląsk Bramy Hormann Jaworzno

Bramy Hormann Jaworzno

Bramy segmentowe Jaworzno - bramy Hormann w Jaworznie

Hormann to wiodący na świecie producent wysokiej jakości bram garażowych, przemysłowych, stalowych i aluminiowych drzwi wejściowych, elektrycznych napędów do bram i bram garażowych.

Bramy Hormann Jaworzno to najwyższej jakości garażowe bramy segmentowe, rolowane i uchylne z różnych zakładów produkcyjnych w Niemczech i innych krajów, z dużym magazynem w Wielkiej Brytanii w Leicestershire, wykorzystujących najnowsze procesy do produkcji bram garażowych, które generalnie mają 10-letnią gwarancję na zastosowanie domowych - świadczących o zaufaniu do swoich produktów.

Jednym z flagowych produktów marki jest gama izolowanych segmentowych bram garażowych LPU 42, które oferują wytrzymałość, bezpieczeństwo i styl, z niemal nieskończoną liczbą opcji konfiguracji, wykończeń i kolorów. Nowsza seria bram segmentowych LPU 67 oferuje jeszcze wyższy poziom izolacji dzięki grubszym panelom bramowym o głębokości 67 mm.

Gama Hormann Up and Over obejmuje brytyjskie drzwi stalowe, drewniane i GRP z serii 2000 oraz znacznie większą gamę europejską, wszystkie dostępne w Wielkiej Brytanii z doskonałymi drzwiami N80 i N500, idealnymi do większych otworów z opcją dodania drewnianych wypełnień takie jak dąb, iroko i inne bardzo ciężkie drewno. Bramy segmentowe Jaworzno posiadają ogromny wybór stylów, rozmiarów i metod elektrycznej kontroli pracy, a jakość produktów jest bezkompromisowa. Bramy Hormann Jaworzno to zakup, którego nie pożałujesz.

Bramy Jaworzno - segmentowe drzwi garażowe marki Hormann

Bramy segmentowe Jaworzno - model LPU42 marki Hormann (dawniej LPU40) to ocieplana ocieplana stalowa brama garażowa o grubości 42 mm i najwyższej jakości konstrukcji, będąca flagową segmentową bramą garażową w ofercie domowych bram garażowych Hormann.

Standardowe rozmiary drzwi wahają się od szerokości 2000 mm do szerokości 6000 mm ze specjalnie dostosowanymi wersjami do szerokości 8000 mm.

Dostępne są wysokości do 3000mm wysokości. Bramy segmentowe Jaworzno LPU 42 to prawdziwe arcydzieło inżynierii i niesamowity stosunek jakości do ceny w porównaniu z prawie każdym innym typem bramy garażowej.

Bramy Jaworzno - model LPU 42 doskonale nadaje się do garaży przyłączonych bezpośrednio do domu lub używanych do hobby, biura, pokoju zabaw, siłowni i innych czynności niż przechowywanie pojazdu. Drzwi mają nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także jedną z najbardziej wszechstronnych możliwości projektowych, ponieważ są oferowane w kilku wykończeniach paneli: woodgrain, silkgrain, decograin, sandgrain i nowym wykończeniu duragrain. Każde wykończenie panelu drzwi ma własną gamę innych opcji projektowych i kolorystycznych, aby dać Ci możliwość prawdziwego spersonalizowania swoich drzwi.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl