Jesteś tutaj: Oferta Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwa

Przemysłowe bramy segmentowe

NOWOŚĆ: Sterowanie układem doprowadzania powietrza AC72 do systemów oddymiania pożarowego z zastosowaniem bram przemysłowych

Przemysłowe bramy segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. W zależności od typu prowadzenia segmenty bramy mogą być prowadzone pionowo nad otworem lub równolegle z dachem. Szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium, możliwa również kombinacja stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem. Bramy segmentowe Compact dedykowane są do rozwiązań architektonicznych gdzie ważna jest mała głębokość montażowa. Segmenty bramy układają się pionowo tuż za nadprożem, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w głębi pomieszczenia. Jest to szczególnie ważne w halach oświetlanych światłem dziennym przez przeszklone fasady i kopuły. Bramy segmentowe instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działa.

Bramy szybkobieżne - w wersji standardowej ze sterowaniem FU

Firma Hörmann oferuje bramy otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi oraz wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych. Bramy szybkobieżne stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Bramy szybkobieżne instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Bramy szybkobieżne

NOWOŚĆ: SmartControl do monitorowania i analozowania funkcji bramy

Szybkobieżna brama segmentowa Iso Speed Cold 100

Brama izolowana do chłodni i mroźni do –28 °C, grubość konstrukcji 100 mm

Szybkobieżna brama segmentowa Iso Speed Cold 100

Ocieplane bramy ze stalowych segmentów. Wytrzymałe i izolowane Iso Speed Cold 100. Brama Iso Speed Cold 100 wykonana z segmentów o grubości 100 mm wyposażonych w przegrodę termiczną zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną – współczynnik U wynosi 0,57 W/ (m2·K)*. Bramy z prowadzeniem wysokim typu H lub pionowym typu V są optymalnym rozwiązaniem do stref o niskich i ujemnych temperaturach. Segmenty bramy są z zewnątrz i wewnątrz przetłaczane w strukturze Stucco i malowane standardowo w kolorze RAL 9002 (białoszary) lub opcjonalnie do wyboru w 200 innych kolorach na bazie palety RAL. Bramy szybkobieżne instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Szybkobieżne bramy składane

Elastyczne szybkobieżne bramy składane usprawniają procesy zakładowe i obniżają zużycie energii. Standardowe wyposażenie, w skład którego wchodzi zabezpieczająca krata świetlna lub fotokomórka oraz wytrzymała ościeżnica z elastycznymi pasami prowadzącymi, gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji i długą żywotność bramy. Ponadto elastyczne szybkobieżne bramy składane nie wymagają częstej konserwacji, są łatwe w montażu i korzystne cenowo, a także ekonomiczne w codziennym użytkowaniu. Wytrzymałe rozwiązanie Opatentowany system bezpiecznych pasów otwiera kurtynę bramy i składa pod nadprożem. Przeciwwiatrowe profile z ocynkowanej stali są rozmieszczone na całej wysokości bramy i w wersji opcjonalnej wytrzymują obciążenia w maksymalnej klasie 4.

NOWOŚĆ: Szybkobieżne bramy składane

Odporne na obciążenia wiatrowe bramy do szerokich otworów i niskich temperatur

Bramy i kraty rolowane

NOWOŚĆ: Sterowanie układem doprowadzania powietrza AC72 do systemów oddymiania pożarowego z zastosowaniem bram przemysłowych

Bramy rolowane i kraty rolowane - Ekonomiczne, trwałe i niezawodne

Bramy rolowane stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ich prosta konstrukcja z aluminium i stali składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które stale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali. Bramy rolowane instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Technika przeładunku

Rampy przeładunkowe ze składaną lub wysuwaną klapą

Do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu ciężarowego a rampą stosuje się systemy przeładunkowe Hörmann. W ten sposób transportowany towar jest przeładowywany z samochodu lub na samochód w jednym poziomym kierunku. Wytrzymała stalowa konstrukcja posiada platformę odporną na odkształcenia poprzeczne, która umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym. Elektrycznie sterowany, niezawodny układ hydrauliczny wyposażony w 2 siłowniki hydrauliczne i jeden siłownik klapy spełnia swoje zadania w każdej sytuacji, jest łatwy w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny. Rampy wyposażone są w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych. Zawory te natychmiast blokują rampę gdy np. samochód ciężarowy za wcześnie odjedzie od obciążonej platformy. Firma PIENIAK zaoferuje i dostarczy odpowiednie rozwiązania dla każdej sytuacji przeładunkowej, zapewniające szybki załadunek i wyładunek towarów.

Technika przeładunku

Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność i bezpieczeństwo procesów zakładowych

Bramy do garaży zbiorczych

Brama uchylna ET 500, brama przesuwna ST 500, brama uchylna N500

Bramy do garaży zbiorczych UCHYLNE

Wszystkie bramy do garaży zbiorczych są badane i certyfikowane zawsze w połączeniu z odpowiednimi napędami rzez niezależne i akredytowane instytucje. Daje to pewność, że zestaw tworzony przez bramę i napęd będzie działać niezawodnie i bezpiecznie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku montażu bramy w obiektach użyteczności publicznej, na przykład w garażach podziemnych i zbiorczych. Bramy uchylne instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Bramy do garaży zbiorczych SEGMENTOWE

Decydując się na system bram do garaży zbiorczych firmy Hormann, korzystacie Państwo z ogromnego doświadczenia największego producenta w Europie. Bramy i napędy firmy Hormann zawsze podlegają badaniom i certyfikacji jako całość. Wybór odpowiedniego systemu bramy i napędu odbywa się poprzez ustalenie wymaganej liczby cykli na godzinę / dobę. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych z garażami zbiorczymi (budynki mieszkalne, biurowce itd.) architekt lub projektant już na etapie wykonywania projektu musi określić wymaganą (maksymalną) liczbę cykli bramy. . Bramy segmentowe instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

System bram do garaży zbiorczych

Bramy uchylne ET 500 / przesuwne ST 500, bramy rolowane / kraty rolowane do garaży podziemnych TGT, przemysłowe / szybkobieżne bramy segmentowe, bramy uchylne N 80 / N 500

Bramy wahadłowe i kurtyny paskowe

Przejrzyste bramy pasujące do każdego otworu

Bramy wahadłowe i kurtyny paskowe

Bramy wahadłowe firmy Hörmann są przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków, dla normalnego natężenia ruchu wózków widłowych. Dla ułatwienia montażu dostarczane bramy wahadłowe są w całości zmontowane fabrycznie. Kurtyny paskowe znajdują zastosowanie szczególnie jako niedrogie zamknięcia dużych otworów w halach. Te wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią niemal szczelne zamknięcie i otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku. Dzięki temu straty energii cieplnej są ograniczone do minimum, nawet przy dużym natężeniu ruchu. Jest to energooszczędne rozwiązanie. Duża przejrzystość kurtyn paskowych poprawia warunki oświetleniowe wewnątrz i pozwala zmniejszyć koszty energii elektrycznej zużywanej na oświetlenie. Kurtyny te nadają się do zastosowania w mroźniach oraz przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Bramy wahadłowe i kurtyny paskowe instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Kurtyna przeciwpożarowa FlexFire

Kurtynę przeciwpożarową FlexFire w wersji standardowej firma PIENIAK dostarczy z czujnikami magnetycznymi schowanymi w prowadnicy. Wał nawijający jest już wyposażony w fabrycznie osadzony silnik rurowy. W połączeniu z jednostką sterującą i silnikiem rurowym z funkcją monitorowania przewodów system gwarantuje przeprowadzenie całkowicie automatycznego biegu programującego.

NOWOŚĆ:

Kurtyna przeciwpożarowa FlexFire

Bramy przwsuwne OD ze stali i stali nierdzewnej

Przeciwpożarowe, dymoszczelne i wielofunkcyjne bramy przesuwne z oznakowaniem CE oraz bramy skrzydłowe

Przeciwpożarowe bramy przesuwne do niezawodnej ochrony obiektów

Niezawodne bramy przesuwne w wersji 1- i 2-skrzydłowej do wszystkich obiektów - w zależności od obciążenia ogniowego. Konstrukcje przeciwpożarowe są badane według normy EN 16034 iEN 13241. Bramy przesuwne można wyposażyć w drzwi przejściowe/ewakuacyjne umożliwiające przechodzenie ludzi przez bramę lub przejeżdżanie małymi wózkami. Przeciwpożarowe bramy przesuwne instalowane przez firmę PIENIAK pełniące także funkcję dymoszczelną. Bramy te zaleca się montować w obiektach, w których przebywa i przemieszcza się dużo ludzi, aby chronić użytkowników przed ogniem i rozprzestrzenianiem się trujących gazów pożarowych.

Systemy kontroli wjazdu

Słupki Hörmann umożliwiają skuteczną i elastyczną kontrolę wjazdu. W zależności od natężenia ruchu i danego przypadku zastosowania istnieje możliwość wyboru słupków automatycznych, półautomatycznych, przenośnych lub stałych. Odporność słupków została zbadana w testach zderzeniowych przeprowadzanych w realnych warunkach i certyfikowana według obowiązujących standardów międzynarodowych.

Systemy kontroli wjazdu

NOWOŚĆ: Słupki stałe High Security do płytkiego montażu w podłożu na głębokości 200 mm

Drzwi obiektowe OD ze stali

Niemal nieograniczone możliwości montażu z zastosowaniem uniwersalnej ościeżnicy kątowej

Drzwi obiektowe OD ze stali

Bezpieczne rozwiązania posiadające międzynarodowe dokumenty dopuszczające. Wszystkie drzwi, które potrzebujecie Państwo do swojej inwestycji, firma Hörmann oferuje od jednego producenta. Charakteryzują się jednolitym wzornictwem i pełnią dokładnie takie funkcje, jakich się od nich oczekuje: drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne, dźwiękoszczelne i drzwi o zwiększonej odporności na włamanie. Wyroby firmy Hörmann, spełniające wymogi ochrony przeciwpożarowej, posiadają dopuszczenie nie tylko w Niemczech, lecz także w innych krajach. Wiele konstrukcji spełnia wymagania „british standard”, a tym samym jest dopuszczona w wielu krajach Wspólnoty Narodów. Instalowane przez firmę PIENIAK drzwi Hörmann zostaną idealnie dopasowane do stylu Państwa wnętrz.

Drzwi stalowe przeciwpożarowe

Drzwi wielofunkcyjne dla budownictwa prywatnego i obiektowego. Drzwi przeciwpożarowe EI230 HPL30 Q-1 do montażu w ścianach gipsowo-kartonowych. Odpowiednie drzwi do każdego pomieszczenia to gwarancja dobrego samopoczucia Hörmann oferuje odpowiednie drzwi do każdego pomieszczenia w nowych i remontowanych budynkach: domach jedno- i wielorodzinnych, szkołach, biurach i zakładach przemysłowych. Drzwi o zwiększonej odporności na włamanie do piwnic i garaży, drzwi przeciwpożarowe do kotłowni, drzwi wielofunkcyjne, a także drzwi wewnętrzne do pomieszczeń biurowych i szkolnych. W ofercie firmy PIENIAK z pewnością znajdą Państwo wymarzone drzwi stalowe.

Drzwi stalowe

Drzwi wielofunkcyjne dla budownictwa prywatnego i obiektowego
NOWOŚĆ: Drzwi przeciwpożarowe EI230 HPL30 Q-1 do montażu w ścianach gipsowo-kartonowych

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl