Poszukujesz bram segmentowych marki Hormann?

Zadzwoń: +48 533 080 010

info@pieniak.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami Śląsk Bramy Hormann Częstochowa

Bramy Hormann Częstochowa

Bramy segmentowe Częstochowa - Bramy Hormann w Częstochowie

Bramy Hormann Częstochowa - jakość łatwo dostępna dla mieszkańców

Nowe napędy do bram garażowych Hörmann ProMatic, SupraMatic E i SupraMatic P są teraz wyposażone w ekonomiczne oświetlenie LED. Operator zużywa mniej energii, ale żarówka pozostaje wymienna. Seria ProMatic 3 jest produkowana z lampami LED od kwietnia 2017 r. Serie SupraMatic E i P od maja 2017 r.

Bramy Hormann Częstochowa to produkty „made in Germany”, najwyższej jakości. Jako dealer firmy Hörmann w zakresie bram garażowych nasza oferta obejmuje zarówno napędy do bram garażowych, jak i same bramy garażowe, a także napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych. Również różne akcesoria i części zamienne firmy Hörmann można zamówić bezpośrednio przez Internet. U nas możesz wygodnie i tanio kupić bramy Częstochowa marki Hormann. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na Twoje pytania.

Bramy segmentowe Częstochowa - zdalnie sterowane bramy Hörmann

Bramy i napędy firmy Hörmann to wysoka jakość połączona z najnowszą technologią. Przede wszystkim nowe napędy i napędy serii 3 z opatentowaną technologią BiSecur zapewniają większe bezpieczeństwo i maksymalną łatwość obsługi. Dzięki pasowi zębatemu bramy Hormann Częstochowa posiadają napędy, które są bardzo ciche, czyste i niezawodne. Asortyment modeli rozciąga się od ProMatic przez SupraMatic E aż po mocny SupraMatic P. W zależności od wymiarów i ciężaru drzwi znajdziesz tutaj odpowiedni mechanizm otwierania drzwi. Wszystkie trzy modele są objęte gwarancją producenta i można je szybko i łatwo zainstalować dzięki dołączonej instrukcji.

Bramy segmentowe Częstochowa można łatwo otworzyć z samochodu za pomocą pilota. Dzięki nowemu radiu BiSecur firmy Hörmann napędy automatycznie otwierają i zamykają bramę przesuwną. Wysoka niezawodność napędów do bram przesuwnych LineaMatic jest dodatkowo potwierdzona gwarancją producenta. Dzięki fotokomórce i lampie ostrzegawczej napęd bramy przesuwnej jest natychmiast powiadamiany o przeszkodzie i daje sygnał ostrzegawczy.

Bramy Częstochowa posiadają różne wersje napędów. W zależności od rozmiaru i ciężaru drzwi możesz wybierać między LineaMatic, LineaMatic P i LineaMatic H. Już dziś zamów napęd do bram przesuwnych Hörmann w sklepie internetowym, a uzyskasz krótkie terminy dostaw i niskie ceny.
Coraz więcej klientów oczekuje większego komfortu i bezpieczeństwa, jeśli chodzi o inteligentne produkty do własnego domu. Dotyczy to również drzwi i bram, gdzie wprowadzane są nowe koncepcje obsługi. Bramy segmentowe Częstochowa posiadają opcję zdalnego sterowania za pomocą zestawu Apple HomeKit, wygodnie z domu i w biegu.

Bramy Hormann Częstochowa to nie koniec naszej oferty - znajdziesz u nas również odpowiednie akcesoria do napędów do bram przesuwnych, takie jak stojaki lub materiały montażowe.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl