Poszukujesz bram segmentowych marki Hormann?

Zadzwoń: +48 533 080 010

info@pieniak.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami Śląsk Bramy Hormann Zabrze

Bramy Hormann Zabrze

Bramy Zabrze - co to jest brama garażowa z roletami?

Bramy garażowe roletowe to jedna z najbardziej wszechstronnych dostępnych opcji drzwi; z płynnym otwieraniem w pionie i brakiem wewnętrznych torów, działają płynnie.

Produkowana ze stali lub aluminium, brama rolowana jest zasadniczo kurtyną składającą się z listew, które mogą się obracać wokół górnej części otworu bramy, a aluminiowe bramy zapewniają izolację.

Nasza oferta na bramy Hormann Zabrze może oferować wysoki poziom bezpieczeństwa, szeroki wybór kolorów i wykończeń oraz oszczędność miejsca. Mamy różne opcje w zależności od wymagań, a drzwi można montować w różnych konfiguracjach!

Bramy segmentowe Zabrze - korzyści w skrócie...

Największą zaletą roletowych bram garażowych jest to, że są niezwykle wszechstronne pod względem liczby konfiguracji, w których można je zainstalować.

Teraz możesz dowolnie zaaranżować przestrzeń pod sufitem: zainstalować oświetlenie, zawiesić narty lub kajak albo ułożyć wędki. Odpowiednie doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w drzwiach profile przeszklone. Uszczelka dolna komory, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcana do nadproża gwarantują dobrą izolację termiczną garażu.

Ponadto bramy segmentowe Zabrze dostępne w naszej ofercie mają różne opcje dla wszystkich budżetów oraz wiele opcji kolorystycznych.

Bramy segmentowe Zabrze - bezpieczeństwo

Niska cena gwarantuje niskie bezpieczeństwo - w przypadku rolet otrzymujesz to, za co płacisz. Większość bram roletowych jest standardowo bezpieczna, a wersje obsługiwane ręcznie są wyposażone w przesuwne pręty, które blokują się wewnętrznie w bocznych prowadnicach. Elektryczne drzwi zdalnie sterowane wykorzystują różne różne urządzenia blokujące, zwykle montowane na beczce, do której przymocowana jest kurtyna. Tania elektryczna aluminiowa brama rolowana z podstawowymi mechanizmami wewnętrznymi jest dość łatwa do włamania. Musisz upewnić się, że jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa, wiesz dokładnie, czego szukasz!

Bramy Hormann Zabrze mogą być produkowane w wielu rozmiarach - nawet do 12000mm szerokości i 8000mm wysokości dla bram komercyjnych.

Bramy Zabrze - wymiary bram garażowych

Domowa aluminiowa brama rolowana izolowana jest dostępna w rozmiarach do 5400 mm szerokości i 4000 mm wysokości. Możemy również dostarczyć wiele innych typów bram roletowych do zastosowań komercyjnych o większej wytrzymałości w rozmiarach do 12000 mm szerokości i 8000 mm wysokości. Nasze bramy Zabrze w wersji komercyjnej są wyposażone w niezbędne urządzenia zabezpieczające do użytku domowego.

Panele naszych bram garażowych roletowych to zazwyczaj dwuścienne aluminiowe listwy o głębokości 78,5 mm, z pianką wolną od freonu, która zapewnia izolację i redukcję dźwięku.

Uwaga: W przypadku drzwi o określonych rozmiarach mogą wystąpić pewne ograniczenia dotyczące rodzaju i koloru listew.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl