Poszukujesz bram segmentowych marki Hormann?

Zadzwoń: +48 533 080 010

info@pieniak.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami Śląsk Bramy Hormann Sosnowiec

Bramy Hormann Sosnowiec

Bramy segmentowe Sosnowiec - wybiera te od Hormann

Bramy segmentowe Sosnowiec - Bramy Hormann w Sosnowcu

Firma Hormann specjalizuje się w produkcji i montażu najwyższej jakości bram rolowanych. Nasze bramy rolowane są szyte na miarę, w pełni wykorzystując dostępną przestrzeń. Możemy zapewnić bramę dopasowaną do Twoich potrzeb, bez względu na wielkość Twojego garażu.

Nasze roletowe bramy Hormann Sosnowiec są dostępne w szerokiej gamie kolorów i zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność cieplną. Wybierając bramy segmentowe Sosnowiec masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości produkt. Oprócz wewnętrznego zespołu kontroli jakości, który kontroluje wszystkie wyprodukowane drzwi przed wysyłką, mamy również własną sieć dostaw.

Jeśli bramy segmentowe Sosnowiec mają być jedynym punktem dostępu do garażu, możemy również zainstalować dyskretne zewnętrzne sterowanie, które w razie potrzeby umożliwia wejście do garażu. W nagłych wypadkach jest to niezbędny dodatek.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nasze bramy segmentowe Sosnowiec zapewniają ochronę zawartości Twojego garażu. Zapewniają doskonałą ochronę w atrakcyjnym designie, dzięki kilku specjalistycznym cechom, których nie znajdziesz w innych bramach garażowych.

Wszystkie bramy Hormann Sosnowiec posiadają listwy tworzące główny pancerz segmentowy wykonane z aluminium, które jest niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Dolna listwa jest również mocno utrzymywana w miejscu za pomocą mocnych zamków końcowych, co zapobiega jej wypchnięciu z miejsca.

Bramy Sosnowiec - firma Hörmann - największy producent w Europie

Aby wszystkie bramy Hormann Sosnowiec jak najdłużej zachowały atrakcyjny wygląd, ich listwy zostały pokryte antykorozyjną, odporną na ścieranie farbą. Ze względu na niskie koszty utrzymania nasze drzwi są również niezwykle łatwe w czyszczeniu, wystarczy je od czasu do czasu przetrzeć.

Nasze bramy Sosnowiec są dostępne w różnych kolorach rolet - wiemy, że garaże mają różne kształty i rozmiary, dlatego nasze bramy rolowane są produkowane na wymiar i dostępne w dwóch różnych rozmiarach listew, które pasują do różnych garaży.


Wszystkie nasze bramy Sosnowiec izolowane są pianką bezfreonową, która nie tylko zwiększa wydajność cieplną, ale także pomaga izolować dźwięk. Dolna listwa jest również wyposażona w gumową uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się przeciągów i wody do garażu.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl