Poszukujesz bram segmentowych marki Hormann?

Zadzwoń: +48 533 080 010

info@pieniak.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Zakładki z miastami Śląsk Bramy Hormann Będzin

Bramy Hormann Będzin

Bramy segmentowe Będzin - Bramy Hormann w Będzinie

Bramy segmentowe Będzin - Wymarzona brama najwyższej jakości

Firma Hörmann oferuje garażowe bramy segmentowe które wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ponieważ otwierają się pionowo do góry, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy Hormann Będzin montowane przez naszą firmę można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. W zależności od typu nadproża dobiera się odpowiedni typ prowadzenia. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się zarówno do nowych jak i do remontowanych garaży.

Bramy Hormann Będzin - model RenoMatic

Dzięki segmentom o grubości 42 mm bramy Będzin pracują cicho i stabilnie. Segmenty bramy są od zewnętrznej strony zagruntowane farbą poliestrową. Natomiast wewnętrzna strona segmentów jest ocynkowana w kolorze srebrnym i powlekana lakierem ochronnym. Płytę bramy zabezpiecza przed opadnięciem mechanizm sprężyn naciągowych z opatentowanym systemem sprężyny w sprężynie bądź system sprężyn skrętnych z zabezpieczeniem przed pęknięciem. Garażowe bramy segmentowe Będzin - wersja RenoMatic jest bramą ocieplaną. Dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym bramy te idealnie nadają się do zastosowania w garażach przylegających do domu lub posiadających bezpośrednie połączenie z mieszkalną.

Boczna brama segmentowa HST - bramy Hormann Będzin do specjalnych sytuacji montażowych

Boczna brama segmentowa HST może być instalowana w trudnych sytuacjach montażowych np. w garażach ze skośnym dachem. Otwiera się na bok, dzięki temu strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu. Umożliwia szybki i wygodny dostęp do garażu dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcja drzwi przejściowych). Bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest jej częściowe otwarcie. Bramy Hormann Będzin to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu.

RollMatic – bramy segmentowe Będzin z czwartą generacją napędów.

Bramy Będzin - garażowa rolowana brama RollMatic dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Nie wykorzystują obszaru sufitu więc pozostaje on wolny i może być dodatkowo zagospodarowany. W sytuacji niemożliwości zainstalowania bramy wewnątrz garażu (mało miejsca u nadproża i/lub niewielką ilością miejsca po bokach) bramę RollMatic można dostarczyć jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic wykonane są z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję. Wewnątrz profili umieszczona jest twarda pianka poliuretanowa. Bramy Hormann Będzin RollMatic montowane przez firmę PIENIAK standardowo wyposażone są w nowoczesny napęd, umieszczony z boku wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego startu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie bramy umieszczone jest w oddzielnej obudowie. Standardowo wyposażone jest w przycisk sterujący i oświetlenie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl